Bonusy pro nákupy služeb

Vaše Perspektiva s.r.o chce pro svoje klienty jen to nejlepší. V rámci spolupráce s našimi partnery Vám nabídneme slevy a výhody, které nejsou běžně dostupné!

Škofin point

Zpětný leasing je velmi výhodná forma uvolnění finančních prostředků z vozidla, které již vlastníte. Pro mnoho klientů je tento způsob financování jedinou možností, protože například bankovní úvěr nebo půjčka by mohla být pro zákazníka nedostupná.

Jak to funguje?

Vy, jako majitel vozidla, převedete svůj automobil na společnost ŠkoFIN, ale vozidlo Vám zůstává na základě smlouvy na jeho užívání a vy si jej splácíte. Touto operací získáte hotovost, kterou můžete použít pro jakékoliv vaše další soukromé nebo firemní investice. Plátci DPH si mohou uplatnit odpočet. Po ukončení leasingové smlouvy se opět stáváte majitelem.

Zpětný leasing není běžnou nabídkou leasingových společností, se ŠkoFINem ovšem máte jistotu silného partnerství s jednou z nejstabilnějších a nejsilnějších leasingových společností, která má na našem trhu 15letou tradici. Nespornou výhodou je i rychlost vyřízení zpětného leasingu v řádu několika minut!

Dumrealit.cz - services

Klienti perspektivy, kteří osloví dumrealit.cz - services mají možnost:

 • Při prodeji nemovitosti za předpokladu uzavření smluvních podmínek, znalecký posudek, prezentace, inzerce , advokátní úschova a vypracování kupních smluv v ceně provize.
 • VIP podmínky
 • Řešení exekucí, exekučních příkazů k prodeji + konzultace zdarma
 • VIP dohody k vyhledání bytů, domů, pozemků, podnájmů atd.
 • Vyřízení hypotéky a pojištění zdarma

 

3k karty

Navštivte severozápad Čech výhodněji!

Vyberte si z toho nejlepšího, co region pod Krušnými horami nabízí a získejte spoustu nových zážitků s některou z našich návštěvnických 3K karet. Pobavíte se a ještě ušetříte.

Karta funguje jako souhrnná vstupenka do:

 • nejatraktivnějších památek a aquaparků
 • lanovek
 • a dalších zařízení

Za jednotnou cenu můžete navštívit cokoliv si vyberete.

Navíc získáte možnost využít služeb:

 • restauračních
 • ubytovacích
 • lázeňských
 • a dalších služeb s atraktivními slevami

Aktuality

Nejrychlejší půjčka na internetu

09.02.2015

Rozbila se vám pračka a do výplaty zbývá pořád několik dní. Hledáte-li krátkodobé finanční řešení pro podobný problém vyzkoušejte nejrychlejší půjčku ViaSMS. Stačí si na jendoduchém kalkulátoru výši a délku půjčky a během pár okamžiků jsou peníze u…

Jak založit společnost s.r.o.

02.12.2014

Zakládání společností je v ČR stále dosti komplikovaný a drahý proces, zejména v porovnání s ostatními zeměmi EU. Povinným poplatkům státu, úřadům a notáři se nevyhnete. Zde naleznete postup a několik tipů, jak se vyhnout problémům a zbytečným výdajům…

Firma v Anglii – ochrana investic, minimum byrokracie

02.12.2014

Lehce nabyl, lehce pozbyl, praví staré přísloví. V podnikání to však platí dvojnásob. Na úspěšného podnikatele čeká v ČR doslova byrokratická a právní džungle. Není žádným tajemstvím, že kontroly finančních a jiných úřadů často chodí na dobré…

Reklamní partneři

Volejte levněji

Máte vysoké účty za telefon?
Volejte až o 50% levněji!

Levnější energie

Využijte slev na odběr elektrické energie a plynu. Ušetřit měsíčně až 12% výdajů za energie.

Nakupujte levněji

Využijte výrazných slev na zboží
a služby u našich partnerů.

© 2010 Vaše PERSPEKTIVA s.r.o. Developed by Ace IT s.r.o. | Partneři