Slevy na cestování

Vaše Perspektiva s.r.o. chce pro svoje klienty jen to nejlepší. V rámci spolupráce s naší partnerskou cestovní agenturou Vám nabídneme bezkonkurenční slevy a výhody, které nejsou běžně dostupné! Přesvědčte se sami, buďte našimi klienty. Kontaktujte nás.

V rámci naší spolupráce zajišťujeme v oblasti cestovního ruchu nabídky za exkluzivní ceny od cca 65 tour-operátorů (Čedok, Blue style, Firo tour, Fischer, Exim tour, Canaria travel, … atd.) vč. zajištění letenek do celého světa pro volnou turistiku.

Pro naše klienty zajišťujeme online servis od poptávky až po odlet. Garantujeme 100%tní přístup s ohledem na 15.ti letou tradici v cestovním ruchu. Většina destinací byla osobně navštívena a proto Vám budou zprostředkovány i informace které se v katalogu nedočtete.

Stavíme na mnohaletých zkušenostech a na osobním přístupu ke každému jednotlivému klientovi. Rádi Vám pomůžeme zařídit dovolenou podle Vašich představ od víkendu na Šumavě až po slunění na plážích v Karibiku.

Cestoání vám dokáže zpříjemnit parkoviště u letiště Václava Havla - Smileparking. Dovolená tak už bude vždy jen o radosti a nebudete muset řešit parkování a odvoz z letiště.

Není lepší pocit, než radost v očích Vašich dětí z dokonale prožité dovolené.

Jsme tu právě pro Vás. …kontaktujte nás.

Aktuality

Nejrychlejší půjčka na internetu

09.02.2015

Rozbila se vám pračka a do výplaty zbývá pořád několik dní. Hledáte-li krátkodobé finanční řešení pro podobný problém vyzkoušejte nejrychlejší půjčku ViaSMS. Stačí si na jendoduchém kalkulátoru výši a délku půjčky a během pár okamžiků jsou peníze u…

Jak založit společnost s.r.o.

02.12.2014

Zakládání společností je v ČR stále dosti komplikovaný a drahý proces, zejména v porovnání s ostatními zeměmi EU. Povinným poplatkům státu, úřadům a notáři se nevyhnete. Zde naleznete postup a několik tipů, jak se vyhnout problémům a zbytečným výdajům…

Firma v Anglii – ochrana investic, minimum byrokracie

02.12.2014

Lehce nabyl, lehce pozbyl, praví staré přísloví. V podnikání to však platí dvojnásob. Na úspěšného podnikatele čeká v ČR doslova byrokratická a právní džungle. Není žádným tajemstvím, že kontroly finančních a jiných úřadů často chodí na dobré…

Reklamní partneři

Volejte levněji

Máte vysoké účty za telefon?
Volejte až o 50% levněji!

Levnější energie

Využijte slev na odběr elektrické energie a plynu. Ušetřit měsíčně až 12% výdajů za energie.

Nakupujte levněji

Využijte výrazných slev na zboží
a služby u našich partnerů.

© 2010 Vaše PERSPEKTIVA s.r.o. Developed by Ace IT s.r.o. | Partneři