Portfolio

Seznam služeb

Portfolio

3K

Lákají vás starobylé hrady a zámky, z jejichž stěn dýchají dávné příběhy a osudy osobností naší historie? Milujete výlety přírodou, pohyb na čerstvém vzduchu, trochu adrenalinu? Nebo raději vyhledáváte příležitost k odpočinku a relaxaci? To všechno vám nabízí severozápad Čech.
Vyberte si z toho nejlepšího, co region pod Krušnými horami nabízí. Karta funguje jako souhrnná vstupenka do těch nejatraktivnějších památek, aquaparků, lanovek a dalších zařízení. Za jednu cenu můžete navštívit cokoliv si vyberete. Navíc získáte možnost využít restauračních, ubytovacích, lázeňských a dalších služeb s atraktivními slevami.

Ace IT s.r.o.

Společnost Ace IT s.r.o. poskytuje klientům komplexní a vysoce efektivní nástroj propagace jejich společnosti formou profesionálních webových stránek, splňujících standardy CSS, W3C, XHTML a SEO. Dlouholeté zkušenosti na poli internetových technologií jsou zárukou kvalitních služeb, které se odrazí na Vaší spokojenosti. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a nabízíme řešení šitá přímo na míru, ať už se jedná o malý startup či firemní web. Dokážeme vytvořit webovou prezentaci, která dosáhne plného marketingového potenciálu Vaší firmy!

Centropol

Jsme dodavatelé plynu i elektrické energie. Spojte se s námi!!! Uvítáte nejnižší ceny na trhu?

Mall.cz

Jsme solidní a spolehlivá společnost. Na trhu působíme již 10 let. Byli jsme jedním z prvních internetových obchodů, který začal nabízet velké domácí spotřebiče (legendární obchod www.bilezbozi.cz) a máme tak s prodejem přes internet bohaté zkušenosti. Jsme držiteli ocenění APEK a SAOP, neboli certifikátů udělovaných nezávislými organizacemi bezpečným a spolehlivým obchodům. Kromě České republiky působíme také v Německu, Maďarsku, Polsku a na Slovensku.

Vodafone

Proč Vodafone?

  • Přizpůsobíme tarif přesně vašim potřebám. Už se nemusíte přizpůsobovat tarifu.
  • Výhodné ceny za volání a SMS.
  • Široká nabídka neomezeného volání a SMS.
  • Žádné smlouvy.
  • Svůj účet máte vždy pod kontrolou. Se službou Chytrý přehled vždycky víte, kolik už jste provolali nebo kolik jste utratili za SMS.

Kooperativa

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

Dumrealit - services

Realitní kancelář Dumrealit.cz - jedna z největších realitních kanceláří v ČR. Nabízíme byty, rodinné domy, kanceláře, pozemky, chaty, činžovní domy, atd. Prodej, pronájem, hypotéky, právní a poradenský servis.

Škofin Point

Potřebujete peníze?

Půjčíme vám formou zpětného leasingu. - Zárukou je vaše auto

  • Půjčíme vám 70 % hodnoty vozidla
  • peníze obdržíte neprodleně převodem na účet
  • Přijedeme za vámi

Vivantis

VIVANTIS a.s. je ryze česká společnost, působící na internetovém trhu již od roku 2001. Jsme předním internetovým prodejcem v ČR. Zabýváme se především prodejem parfémů, hodinek, šperků a produktů pro zdraví i krásu.

Nabídneme Vám:

Parfémy

Hodinky

Šperky

Produkty pro krásu

Produkty pro zdraví

Nákupní centrum

Aktuality

Nejrychlejší půjčka na internetu

09.02.2015

Rozbila se vám pračka a do výplaty zbývá pořád několik dní. Hledáte-li krátkodobé finanční řešení pro podobný problém vyzkoušejte nejrychlejší půjčku ViaSMS. Stačí si na jendoduchém kalkulátoru výši a délku půjčky a během pár okamžiků jsou peníze u…

Jak založit společnost s.r.o.

02.12.2014

Zakládání společností je v ČR stále dosti komplikovaný a drahý proces, zejména v porovnání s ostatními zeměmi EU. Povinným poplatkům státu, úřadům a notáři se nevyhnete. Zde naleznete postup a několik tipů, jak se vyhnout problémům a zbytečným výdajům…

Firma v Anglii – ochrana investic, minimum byrokracie

02.12.2014

Lehce nabyl, lehce pozbyl, praví staré přísloví. V podnikání to však platí dvojnásob. Na úspěšného podnikatele čeká v ČR doslova byrokratická a právní džungle. Není žádným tajemstvím, že kontroly finančních a jiných úřadů často chodí na dobré…

Reklamní partneři

Volejte levněji

Máte vysoké účty za telefon?
Volejte až o 50% levněji!

Levnější energie

Využijte slev na odběr elektrické energie a plynu. Ušetřit měsíčně až 12% výdajů za energie.

Nakupujte levněji

Využijte výrazných slev na zboží
a služby u našich partnerů.

© 2010 Vaše PERSPEKTIVA s.r.o. Developed by Ace IT s.r.o. | Partneři